Ovas hleb
Novo
about-us
Ovas hleb
about-us
about-us ALERGENI:

пшеница, раж, овас.Производ може да садржи у траговима јаја, млеко, соју и сусам

about-us GRAMAŽA:

400g

about-us DEKLARACIJA:

Пшенично бело брашно тип 500, вода, овсено брашно, ферментисано ражено брашно, кухињска со, пшенични глутен, овсене пахуљице, пекарски квасац, биљна уља (палма), декстроза, средство против згрудњавања (Е 170), емулгатор (Е472е), ензими, средства за третитање брашна (Е300, Е 920, Е306, Е304i)               

Sviđa ti se? Podeli sa prijateljima:
about-us about-us about-us about-us about-us
about-us
Svideće vam se i...
about-us
Beli hleb

Beli hleb


Bakin beli hleb

Bakin beli hleb


Bakin hleb sa 8 zrna

Bakin hleb sa 8 zrna


Heljdin hleb

Heljdin hleb


Hrono hleb 2

Hrono hleb 2


Mađarski raženi hleb

Mađarski raženi hleb


Baget heljda

Baget heljda


Hleb kukuruzni sa semenkama

Hleb kukuruzni sa semenkama


Beli baget

Beli baget


Hleb sa semenkama

Hleb sa semenkama


Rustični baget

Rustični baget


Smederevac hleb

Smederevac hleb


Tamni bezglutenski hleb

Tamni bezglutenski hleb


PRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER