Beli hleb
Novo
about-us
Beli hleb
about-us
about-us ALERGENI:

пшеница. Производ може да садржи у траговима соју и производе од соје, млеко и млечне производе.

about-us GRAMAŽA:

500 g

about-us DEKLARACIJA:

Пшенично бело брашно тип 500, вода, неактивно течно пшенично кисело тесто (вода, пшенично брашно, јодирана со, културе киселог теста), пекарски квасац, ферментисано пшенично бршано, кухињска со, средство против згрудњавања (Е 170), емулгатор (Е 472е), ензими, средство за третирање брашна  (Е 300, Е 920)

Sviđa ti se? Podeli sa prijateljima:
about-us about-us about-us about-us about-us
about-us
Svideće vam se i...
about-us
Bakin beli hleb

Bakin beli hleb


Bakin hleb sa 8 zrna

Bakin hleb sa 8 zrna


Heljdin hleb

Heljdin hleb


Hrono hleb 2

Hrono hleb 2


Mađarski raženi hleb

Mađarski raženi hleb


Baget heljda

Baget heljda


Hleb kukuruzni sa semenkama

Hleb kukuruzni sa semenkama


Beli baget

Beli baget


Hleb sa semenkama

Hleb sa semenkama


Rustični baget

Rustični baget


Smederevac hleb

Smederevac hleb


Tamni bezglutenski hleb

Tamni bezglutenski hleb


PRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER